14. 12. 2014

❄ Christmas Vienna ❄

Hey!
Neskutočne rada cestujem a preto som nemohla chýbať ani na školskom výlete do Viedne. Najskôr sme išla na trhy pred Schonnbrun. Potom sme išli na malé trhy, ktoré sú pri prírodovednom a historickom múzeu. Odtiaľ sme mohli ísť kam chceme. S kamarátkou sme teda išla najskôr na Mariahilferstrasse, kde sme hneď išli do Starbucksu. Dala som si Premium Hot Chocolate so šľahačkou a bolo to naozaj skvelé! Ďalej sme sa išli pozrieť do American Appeal, H&M, Claire´s, Lush a potom Do Forever 21. Tak som samozrejme, urobila nákup. Potom sme sa išli pozrieť pri Štefánsky dóm a ani sme nezablúdili (haha)! Tam som si dala vianočný punč a išli sme sa pozrieť na hlavné vianočné trhy. Keďže už bola tma, vyzeralo to nádherne. Chvíľu sme sa tam pomotaly a vrátili sa naspäť pri múzeá. Nemali sme už čo robiť, tak sme si tam sadli a sledovali okolitých ľudí. Viedeň je krásne mesto a cez Vianoce ešte viac. Sála z neho úžasná vianočná atmosféra. Teším sa, keď tam pôjdem aj budúci rok.

I love so much travelling and this is why i went to school trip to Vienna. We went on christmas market in front of Schonnbrun. Then we went on small markets near Natural and Historical Museums. We could went everywhere so me and my friend went on Mariahilferstrasse. We went to Starbucks and i got Premium Hot Chocolate. It was delicious!  Next shops were American Appeal, H&M, Claire´s, Lush and finally Forever 21. I bought some pieces of clothes and jewerlly. Then we went near Štefánsky dóm. We didn´t get lost (haha). I got christmas punch and then we went on main markets. It was dark, so it looked really nice. Decoration was amazing. Vienna is awesome city and over Christmas too. I hope, I´m going to Vienna next year too. Boli ste tento rok vo Viedni? Čo ste si kúpili?
Have you ever been in Vienna? Do you like it? What did you buy?


4 komentáre:

 1. Vánoční trhy vypadají překrásně, osvícené jsou vždycky nejkrásnější:) Já jsem byla jen v Drážďanech, ale do Vídně, se chci taky jet podívat, všichni o tom mluví a fotky vypadají u všech perfektně:)

  http://purplepineap.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ooh this is wonderful! i hope you're having a lovely day :D

  mfashionfreak♥blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Viedeň je očarujúca,hrozne pekné fotky.
  http://theworldbycornelia.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. eToro is the #1 forex broker for newbie and pro traders.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥