16. 12. 2014

Gifts For Her

Hey!


Dnes tu mám pre vás pár typov na vianočné darčeky. Viem, že určite veľa z vás nemá žiadne kúpené (a nechávate si to na poslednú chvíľu) alebo si lámate hlavu nad tým, čo kúpiť.

1. Kozmetická sada- určite by potešilo každú z vás keby ste dostali na Vianoce nejakú sadu, kde nájdeme sprchový gél, telové mlieko alebo bambu do vane.

2. "Crazy" tričko- ak neviete, čo kúpiť kamarátke a je taký istý blázon ako Vy, určite by som doporučila kúpiť niečo podobné ako toto tričko.

3. Mac lipstick- chcete niekoho potešiť a máte na to dostatok financií? Kúpte jej napríklad rúž od Macu. Poteší to každú babu alebo aj ženu.

4. Náušnice- každá baba/ žena musí mať rada doplnky. Tak čo je lepšie ako potešiť ich nimi? Či už to budú náušnice, náhrdelník alebo vlastnoručne vami robený náramok.

5. Kniha- máte kamarátku/ maminu/ babku, ktorá rada číta? Využite to a kúpte jej knihu.

6. Parfém- všetci máme radi voňavky. Je to jeden zo spôsobov ako nepokaziť darček (jedine, keby niekomu tá voňavka nevoňala, haha) Odporúčam parfémy na tejto stránke TU. Podľa mňa sú za prijateľné ceny a môžete si ich objednať z pohodlia domova.

7. Benefit mascara- veľa ľudí ju odporúčalo, tak prečo ju nekúpiť niekomu z vašich blízkych?

8. Obrovský plyšák- v každom z nás sa skrýva dieťa. Priznajte sa, každý by sme takého plyšáka chceli!

Máte už kúpené darčeky? Inšpirovala som vás trochu?

1 komentár:

  1. Ta mikina je super ♥ a jinak papírové města od Greena už si dlouho přeju dostat. Četla jsem od něj Hvězdy nám nepřály i Hledání Aljašky a je to fakt úžasný spisovatel :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥