16. 2. 2015

TRIEDIM SI ŠATNÍK...
Už podľa nadpisu môžete vedieť o čom bude tento článok. Áno, pripravujem sa na jarné upratovanie (aj keď jar je ešte ďaleko). V skratke, mám fakt veľa vecí, ktoré sú v mojom šatníku zbytočné a viem, že ich nikdy nevynosím. Včera som zahnala všetku moju lenivosť a vrhla sa do triedenia. Pomaly som veci začala dávať na môj Vinted, tak sa tam určite pozrite a možno sa vám niečo zapáči. Sú tam aj veci, ktoré už nie sú môj štýl.Kedy budete Vy triediť váš šatník? 
PS: Môžete my váš Vinted hodiť do komentu :)


6 komentárov:

 1. Ja si idem triediť šatník tento týždeň. Je to skoro, ale už by bolo načase. :D Inak to pyžamo je rozkošné a tie tričká sú pekné. :3 Máš zaujímavý a pekný blog, už ťa sledujem ako pravidelný čitateľ.


  Nellysa's blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som si vytriedila skriňu v zime, ani by som neverila koľko zbytočností som v nej mala, niektoré veci už ani nenosím tak som ich odniesla do H&M, kde ich aspoň zrecyklujú ak už nič iné. Je to skvelé, pretože potom má človek taký lepší pocit a cíti sa tak voľnejšie.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já se k tomu nemůžu dokopat :P http://www.vinted.cz/uzivatele/325491-trinexinka
  Blog : http://www.vinted.cz/uzivatele/325491-trinexinka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já se k tomu nemůžu dokopat :P http://www.vinted.cz/uzivatele/325491-trinexinka
  Blog : http://www.vinted.cz/uzivatele/325491-trinexinka

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pekný článok. Ak chceš vedieť ako si upratať tvoj šatník tak sa inšpiruj http://www.modapreludi.sk/blog/blog/ako-lahko-zvladnut-jarne-upratovanie-satnika/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥