13. 3. 2015

FOODPORN #1

Hey!
Dnešným príspevkom by som zahájila nový projekt na mojom blogu. Každý rád "papá" a fotí si jedlo. Ja sa už mesiac snažím zdravo jesť a neviem prečo, ale začala som si častejšie fotiť, čo jem. Samozrejme, viacero z nich skončí potom na mojom Instagrame alebo Snapchate. Tak som sa rozhodla, že raz za mesiac alebo dva mesiace budem tieto fotky pridávať na blog a možno vám to dá nejakú inšpiráciu alebo niečo podobné.
Chcela som, že by ste vaše jedlo na Instagrame mohli označiť #foodpornwithjanka. No nechcem tu mať negatívne komentáre, že "kopírujem" Momu. Nie je to tak! Len chcem vidieť, aké jedlo jete, ako ho zdobíte. Každý potrebuje inšpiráciu a tak isto aj ja. Ak by ste s tým nemali problém, budem rada keď na vašej Instagramovej fotke použijete tento hashtag.
Viete mi poradiť nejaké zdravé recepty? Fotíte si často jedlo?

9 komentárov:

 1. naaaadhera! hned bych si dala ... vsechno :-D mas moc pekny a ostry fotky, krom toho, ze to jidlo vypada lakave :) ja jidlo obcas taky fotim, ale jen pres tablet, takze to vubec nevypada takhle krasne jako u tebe :)

  zvu vsechny na probihajici projekt, je to neco na zpusob reality show, smirovani oblibenych blogeru, kdyby to nekoho zaujalo, budu rada, kdyz se zapoji :) http://rachel-roo.blogspot.cz/2014/10/jak-si-ziju-projekt.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadá to královsky! Navzdory tomu, že jsem před chvíli obědvala bych si hned něco dala! :33 =D
  Na instagram si taky občas nějaké to jídlo vyfotím, ale většinou jsem líná hledat mobil, takže to zase tak nehoří. Ale pokud si na ten hasthag vzpomenu.. Problém s tím nemám:)
  http://blogilateskaty.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hmmm, myslím, že byla chyba dívat se na tenhle článek hladová :D

  Marcipánová Martha

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Strašne som hladná práve, nerobí mi dobre pozerať sa na tieto obrázky :-D mňam

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Děláš mi chutě ^^ Také si občas nějaké to jídlo vyfotím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ahoj! pekný blog nechceš sa navzájom sledovať? http://zivotpubertiacok.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥