26. 6. 2016

LONDON - FIRST MOMENT, HYDE PARK AND BUCKINGHAM PALACE


Pondelok sme s priateľom strávili nakupovaním a mysleli sme si, že pôjdeme skoro spať, pretože ráno alebo skôr v noci vstávame na autobus do Londýna. Samozrejme sa tak nestalo a spali sme asi 4 hodiny. 4:30 nám odchádzal autobus z Bristolu a cesta trvala tri a pol hodiny. Takmer celú sme ju prespali. Dorazili sme na Victoria station a zamierili priamo do Hyde parku. Prvá ulica, cez ktorú sme prešli bola plná obchodov ako sú Prada, Dolce & Gabana, Gucci a podobné. Prišli sme do Hyde parku, ktorý nás milo prekvapil. Veľa ľudí tam behalo, bicyklovalo a bolo tam ticho. Slniečko krásne svietilo a my sme mali chuť pridať sa k behajúcim. Po jazere plávali kačičky s mláďatami a niektorí ľudia tam plávali. My sme si v kľude sadli na lavičku, jedli ovocie a sledovali okolie. Na takéto ráno by som si ľahko vedela zvyknúť. Z Hyde parku sme išli pri Buckinghamský palác. Keďže bolo celkom skoro, nebolo tam veľmi turistov a to nám vyhovovalo. Ak ste to niekto zažili, tak možno viete, že je iné vidieť vec na obrázku alebo o nej počuť a iné je ju vidieť na vlastné oči. Presne tak to fungovalo aj v Londýne. Odfotili sme sa pri paláci, odfotili sme iných ľudí a vydali sme sa ďalej. V ďalšom článku bude pokračovanie nášho tripu, pretože sme pochodili veľa miest a je veľa čoho povedať, takže to nechcem tlačiť do veľmi dlhého článku. Boli sme už pri Buckinghamskom paláci alebo v Hyde parku? Zaujal vás Hyde park?

8 komentárov:

 1. Nádherné fotky ♥ Do Londýna by som sa raz chcela pozrieť :D
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To je taková nádhera! :) Doufám, že se do Londýna ještě někdy podívám, úplně mi chybí :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Londýn je krásny, tiež by som tam chcela ísť znovu a prejsť si všetko trochu inak ako prvý krát :) v hyde parku sme neboli, zato sme prešli st. james parkom, ktorý bol tiež krásny :) všade panoval kľud

  www.its-only-about-you.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásné fotky ♥ Každý článek o Anglii mě jen utvrzuje v tom, jak ráda bych se tam jednou podívala. Moc pěkný článek, už se těším na pokračování :)
  Young, Wild and Free

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super :) keby Tuková vie by bola na teba hrdá :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥