6. 6. 2016

PONOŽKY PRE RADOSŤ


Mnohí z vás ste mohli postrehnúť moju úchylku na ponožky. Vo svojej zbierke vlastním rôzne od donutov cez popcorn a hamburgery až po jednorožce. O značke FunnySOX určite veľa z vás nepočulo. Priznávam, ani ja nie, no oslovila ma ich myšlienka a celkový dôvod založenia tejto značky.

Nápad vzniku FunnySOX vznikol u mladého muža, ktorý cestoval po Etiópii. Na nohách mal výrazné ponožky a práve tie si všimol malý chlapec, ktorému sa zapáčili. Avšak jeho rodičia si nemôžu ponožky dovoliť, preto mu napadla myšlienka, vyrobiť ponožky, ktoré vyčaria úsmev na tvári každému. Každý desiaty pár putuje do rodiny, z akej bol malý chlapec. 


A čo ich dizajn? Základným pravidlom je nemať pravidlá. Ako oni hovoria, kontrast vládne svetu. Takou jednoduchou vecou ako sú ponožky chcú vám i vášmu okoliu spríjemniť deň. 

Mne osobne prišla krabička so zaujímavým a originálnym dizajnom. Je vidieť, že to majú premyslené. Vovnútri ma čakali štyri páry ponožiek. Potlač a farba ponožiek sa mi veľmi páči a teším sa, kedy ich začnem nosiť. Veľkým plusom je, že sú slovenský výrobok.Počuli ste o tejto značke? Máte radi farebné a výrazné ponožky?

6 komentárov:

 1. Jee, tak ty jsou vážně skvělý! Ponožky hrozně ráda nakupuji i dostávám, je to taková malá závislost. :D Ale tuhle značku teda ještě neznám, takže díky za tip. :)
  Diary of Girly Things

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ty ponožky jsou roztomilé a hezké, ale já osobně preferuji jednoduché a takové ty malé ponožky :)
  http://karlajonasova.wix.com/karla

  OdpovedaťOdstrániť
 3. O téhle značce jsem ještě neslyšela a o to víc mě udivuje, že se jedná o slovenský výrobek, což je super! Samotné ponožky vypadají super, i když si dokážu představit mnohem bláznivější vzory :)

  SweetElis

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Líbí se mi ten záměr založení :) Mě se tyto barevné ponožky líbí, jen bych si netroufla je nosit viditelně :D :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥