22. 11. 2016

ŠTRBSKÉ PLESO NA JESEŇ


 Ešte cez jesenné prázdniny sme nechceli s priateľom sedieť doma a tak sme si povedali, že pôjdeme spolu na Štrbské pleso, tak ako sme boli minulý rok. Článok si môžete prečítať TU. V pondelok ráno sme nastúpili na vlak a o 3 hodiny 10 minút sme vystúpili na Štrbe a sadli na zubačku, ktorá nás vyviezla na Štrbské pleso. Naše hladné žalúdky nás zaviedli do obľúbenej reštaurácie Furkotky, kde sme si dali ako inak než bryndzové halušky. Po výbornom obede sme si spravili prechádzku okolo Štrbského plesa. Vrchole hôr bolo zasnežené, no tu na sneh pomaly topil a našli sme ho len zriedkavo. Poriadne nám vymrzli nosy a ruky. Po prechádzke sme opäť nasadli na zubačku, ktorá na zviezla dole na Štrbu a odtiaľ vlakom naspäť až domov.
Tatry sú v tomto ročnom období veľmi pekné, takže vám odporúčam spraviť si aspoň jednodňový výlet.
Pred týždňom som mala stužkovú a tento víkend sme boli na dozvukoch. Stužková dopadla perfektne, tak dúfam, že tu čoskoro uvidíte fotky z nej.


Boli ste už na Štrbskom plese?

Instagram |Facebook |Ask |Bloglovin

2 komentáre:

  1. Nikdy jsem tam bohužel zatím nebyla, ale vypadá to tam hrozně krásně. Velice hezké fotky, v zimě to tam musí být stejně pěkné :)

    MagicBeautyLife

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥