10. 12. 2017

VIANOČNÉ DARČEKY PRE KUCHÁRKU

Ahojte! Hlásim sa vám po dlhšej doma, no snáď ste na mňa ešte nezabudli. Prvý ročník na vysokej škole nie je zrovna prechádzka ružovou záhradou, a tak dúfam, že to pochopíte. 
Prvý vianočný článok v roku 2017 chcem venovať vianočným darčekom alebo wishlistu pre kuchárky. Každú jednu vec som vyberala podľa sama, tak sa snáď budú veci páčiť. Poďme na to.
Ako prvé začnem so smaltovaným personalizovaným hrnčekom. Tieto hrnčeky som objavila len nedávno. Sú ručne robené a hlavne zo Slovenska. Objednať ich môžete TU na Facebookovej stránke, no smutné je, že slečna prijíma objednávky až od januára. Nedala mi však nespomenúť ich tu.
Je tu niekto milovníkom trdelníku? Keď si spomeniem na vôňu čerstvého škoricového trdelníku až sa mi slinky zbiehajú. Na favi.sk som našla "formy" na trdelníky. Čo tak spraviť si nejaké domáce?
Máte radi kurzy varenia? Nepremeškajte zľavu 3+1 zadarmo. Akcia platí len do 24.12.2017. Objednajte si 4 poukazy a zadajte kód 3+1. V Chefparade som bola už dvakrát a naozaj sa to oplatí! Naučíte sa ako variť či piecť. Výber je od nahej cez stredomorskú kuchyňu až po Thajsko. Pestrosť kurzov hrá u nich veľkú rolu. 
Pohár s vekom The Best Choise. Osobne by som si doňho nasypala domácu granolu. Alebo máte nápad na niečo iné?
Ďalšou super vecičkou, ktorú som našla je forma na volské oko. No nie je cool?
A poslednou vecou z môjho wishlistu je kuchynský robot, ktorý je teraz za výbornú cenu. Nepremeškajte akciu! Medovníky sa sami nezamiesia.

Čo si želáte na Vianoce Vy?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý komentár ♥